Współpraca

Masz głowę pełną pomysłów, serce pełne zapału i interesuje Cię któryś (a może wszystkie) z działów kulturalnych obecnych na portalu? Jesteś osobą w wieku 0-100+ i chcesz zrobić coś społecznie użytecznego? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałaś/-łeś tak, to MUSISZ nawiązać współpracę z Papierowym Psem!

Być może wielu z Was już nas kojarzy. Być może byliście stałymi lub przypadkowymi Czytelnikami informacji zamieszczanych na blogu pod tym samym tytułem, który (jak to już jakiś czas temu zapowiadaliśmy) miał być wstępem do pełnoprawnego portalu kulturalnego dla dzieci i młodzieży. Jeśli chcecie przyłożyć choćby tylko mały palec do jego rozwoju (oczywiście pełna dłoń będzie milej widziana) zgłaszajcie swoje kandydatury na adres e-mail - redakcja@papierowypies.pl.

Papierowy Pies - co to jest?!

Papierowy Pies ma być pierwszym portalem ogólnokulturalnym dla i o dzieciach, który tworzyć będą dwie redakcje - dziecięca i dziecięco zaawansowana (czytaj dorosła). Chodzi i o zaangażowanie młodych oraz starszych w profesjonalnie przygotowany twór mający swoją odmianę drukowaną (na razie głównie przy okazji targów) jak i próbę przedstawienia rzeczywistości z perspektywy przedstawicieli różnych grup wiekowych. Dlaczego? Ano dlatego, że dzieciaki postrzegają świat przez pryzmat przyjemności, dorośli użyteczności. Złożenie tego miksu do zgrabnej kupy może być i ciekawe i pożyteczne.

Redakcja każdego działu składać się będzie z grupy osób współpracujących no i oczywiście szefa. Współpracować może z nami każdy - szef może być tylko jeden i zostanie on wybrany spośród tych, którzy się do nas zgłoszą i przejdą okres próbny. Nie będzie kumoterstwa i nepotyzmu!

Na czym ma polegać praca w Papierowym Psie?

Na początku wybieracie dział, którym jesteście zainteresowani i przesłacie próbkę swojej twórczości na adres: redakcja@papierowypies.pl. Po przyjęciu do redakcyjnego grona rozpoczyna się Wasz okres próbny.

Każda osoba po przejściu okresu próbnego otrzyma:
- firmową skrzynkę mailową, 
- legitymację dziennikarską,
- zestaw gadżetów firmowych,
- dostęp do produktów recenzyjnych,
- etc. (kryje się pod tym wiele niespodzianek przygotowywanych tylko dla członków redakcji - ale o tym przy innej okazji).

W czasie trwania okresu próbnego kandydat otrzymuje produkty recenzyjne tylko w wyjątkowych sytuacjach. Po jego przejściu pełnoprawny członek redakcji będzie mógł składać zamówienia na produkty recenzyjne, a także dopominać się o zwrot potwierdzonych kosztów poniesionych podczas pracy dla portalu.
Liczymy również na Wasze zaangażowanie i nowe pomysły na kulturę dziecięcą i jej prezentację. Jesteśmy głodni Waszych pomysłów i otwarci nawet na działania, które inni uznają za głupie!

Na chwilę obecną poszukujemy młodych dziennikarzy, recenzentów, fotoreporterów, znawców wszelkich dziedzin kultury: filmu, muzyki, książki, gier, moda, kulinaria etc.

Z przyjemnością nawiążemy współpracę z redakcjami szkolnych gazetech, bibliotecznych klubów miłośników książki, fak-klubami artystów, młodzieżowymi radami miast, etc.

Chcemy zatrząść posadami dziecięcej kultury i jesteście nam do tego potrzebni! Plany mamy wielkie - stańcie się ich częścią!

nowości

film
Nerve
Nerve
Emma Roberts ("Millerowie", "Sztuka dorastania") i Dave Franco ("Iluzja") w pulsującym nie...
Zwierzogród
Zwierzogród
Kinowy hit studia Walt Disney Animation! "Zwierzogród" to jedyne miasto z...
książka
Kosmiczne święta
Kosmiczne święta
Kosmiczna opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii!Ru...
Do zobaczenia nigdy
Do zobaczenia nigdy
Zaskakujący debiut literacki o niewidomej nastolatce.Zasada numer 1: nie traktuj jej inacz...
muzyka
#1
#1
"#1" - debiutancka płyta Moniki Lewczuk znanej z takich hitów jak nostalg...
25
25
Długo oczekiwany, trzeci album Adele "25". Będzie to pierwsze wydawnictwo prezentujące no...
gry
Obecność
Obecność
Jest XXV wiek. Minęło wiele pokoleń od czasu, kiedy ludzkość zdecydowała się na ucieczkę w...
Bankrut
Bankrut
NEGOCJACJE, KRZYKI I GWAR JAK NA TARGU!W tej grze nie czekasz na swoją kolejkę, wszyscy gr...

Kanał YT