Finaliści 10. edycji Bazgroła

11 maja 2019, 22:49,
Finaliści 10. edycji Bazgroła
Wybór, jak co roku, był niezwykle trudny (szczególnie w kategorii gier), wiemy bowiem ile pracy kosztowało każde dziecko przygotowanie swojego dzieła. Niestety nie byłoby możliwe nagrodzenie wszystkich! Pamiętajcie jednak - bez względu na to czy znajdziecie się na poniższej liście czy nie - wszyscy jesteście wielcy i zasługujecie na gratulacje! Wszystkich zapraszamy też na finał i na Warszawskie Targi Książki, którym nasz finał towarzyszy. Osoby wymienione poniżej, chcące pojawić się w Warszawie prosimy o potwierdzenie swojej obecności i wysłanie tej informacji z imienną listą finalistów i osób towarzyszących na maila (chodzi o przygotowanie paczek z nagrodami i dyplomów - osobom nieobecnym lub tym, którzy nie prześlą informacji o swojej obecności będą one wysyłane pocztą w późniejszym terminie): bazgrol@duzeka.pl. Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiem osobiście - tel. 731-429-881
 
Wszystkie informacje dotyczące finału pojawią się w osobnym komunikacie.
 
Wszyscy uczestnicy, którzy nie zostali wymienieni mają prawo ubiegać się o imienny dyplom w wersji elektronicznej - wystarczy podać swoje dane i wysłać na adres mailowy podany powyżej.
 
Prosimy też o sprawdzenie poprawności danych - na ich podstawie zostaną wypisane dyplomy.
 
Finaliści:
 
 
1. Weronika Pitura (7), Karolina Jasińska (8), Gabriela Dzika (9), Julia Bulicz (7), Aneta Nazar (8) - SP Nr 3 Tomaszów Lubelski
 
2. Amelia Lipińska (14) - Jelenia Góra
 
3. Paulina Kosydor (14), Aleksandra Wiesiołek (14) - Lubin
 
4. Antonina Patelska (13) - Warszawa
 
5. Hania Skikiewicz (6), Karol Skikiewicz (10), Monika Skikiewicz (mama), Arek Skikiewicz (tata) - Kleszczewo
 
6. Lena Laskowska (8), Zosia Krawczyk (13), Magda Sławińska (14), Hania Krawczyk (10), Marysia Adach (9), Julia Laskowska (11), Antek Wdzięczny (9) - Centrum Rozwoju Dziecka OSESEK, Grodzisk Mazowiecki
 
7. Marysia Tichoniuk (14 - prawie) - Hajnówka
 
8. Gabriela Czerwińska (8), Katarzyna Czerwińska (8), Maja Hemerling (9), Magdalena Lipińska (9) - Niepubliczna Szkoła Podstawowa, Książenice
 
9. Anita Filipiak (14), Natalia Pokrywa (14), Magdalena Rataj (10), Jędrzej Michalak (11), Norbert Wojciechowski (13), Iga Walendowska (11), Marta Popiel (11), Gabriela Krakowska (13), Faustyna Blandzi (13) - Szkoła Podstawowa Nr 7 - Ostrów Wielkopolski
 
10. Idalia Bittel (10) - Mosina
 
11. Jakub Kopyciński (15 - syn), Renata Kopycińska (mama) - Opole Lubelskie
 
12. Pola Łubkowska (13 - córka), Monika Łubkowska (mama) - Włodawa
 
13. Malwina Migawa (12), Julia Rzeźnicka (12 - grafika) - Żukowo
 
14. Bruno Zych (12) - Książenice
 
15. Zuzanna Gołębiowska (14), Milena Łobacz (12), Karolina Szewczyk (12), Anna Sidoruk (14), Oliwier Bruchacki (10) - Szkołą Podstawowa Nr 3 - Włodawa
 
16. Martyna Florek (17), Amelia Jonarska (16) - Brzozów
 
17. Basia Chociaj (10), Monika Chociaj (mama) - Raszyn
 
18. Alicja Powiecka (13) - Knurów
 
19. Kazimiera Woźniak (61 - babcia), Filipek Woźniak (9) - Wola Radziszowska
 
20. Aleksandra Grzywna (11), Wiktoria Grzywna (11), Szymuś Grzywna (3), Aleksandra Grzywna (11), Anna Grzywna (mama) - Myszków
 
21. Maciej Serżysko (14), Agnieszka Sawicz (mama), Paweł Flieger - Witkowo
 
22. Paulina Gruszecka (13) - Żółtańce Kolonia
 
23. Irena Egiert (8), Monika Skikiewicz (ciocia z ramienia wujka, który jest mężem - mega)
 
24. Nikola Chodinow (12) - Warszawa
 
25. Aleksandra Nowak (14), Ewelina Wyrostek (14) - Żółtańce Kolonia
 
26. Kinga Kaczmarek (12) - Ostrów Wielkopolski
 
27. Karolina Nadstazik (10), Inka Tyluś (1) - Szczecinek
 
28. Aleksandra Bodzon, Bartłomiej Szulc (18) - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Fundacji ADYS - Piastów
 
29. Paulina Majewska, Ewa Majewska (mama) - Lublin
 
30. Weronika Bachura (11) - Warszawa
 
31. Kamil Kosior (9), Janusz Kosior (tata), Piotr Kosior (8), Agnieszka Kosior (mama), Tomasz Kosior (8), Mikołaj Stańko (10) - Szkoła Podstawowa Nr 2 - Przeworsk
 
32. Karolina Strawa (10), Bogusz Batyra (10), Mateusz Goliszek (10), Sebastian Szczucki (10), Zofia Gajdzińska (11), Pola Gieroń (10) - Szkoła Podstawowa Nr 2 - Opole Lubelskie
 
33. Julia Makowska (15), Kinga Zielich (15), Adrian Mikołajski (12) - Szkoła Podstawowa - Duczymin
 
34. Antonina Pałgan (13), Artur Ślaga (13), Emilia Ślaga (13), Maria Skowronek (13), Gabriela Szczypka (12), Zuzanna Szczypka (12) - Szkoła Podstawowa - Kasina Wielka
 
35. Weronika Bortnik (11), Anna Izdebska (11), Szymon Flis (7), Sylwia Flis (mama), Beata Rumanek (13), Rafał Steczuk (13), Łukasz Samborski (10), Małgorzata Mielniczuk (nauczycielka), Oliwia Jabłońska (8), Barbara Jabłońska (mama), Aleksandra Koszałka (10), Wiktoria Koszałka (10), Wiktoria Judczyc (10), Błażej Pajer (10), Anna Pajer (mama) - Szkoła Podstawowa w Strupinie Dużym
 
36. Zofia Kożuch (12), Nikola Kęska (12), Klaudia Cabała (12) - Szkoła Podstawowa - Kasina Wielka
 
37. Emilia Widajewicz (14), Natan Lewandowski (10), Lena Kukla (8), Maja Dziatkowiak (16), Wiktoria Rosicka (16) - Społeczna Szkoła POdstawowa Lubin
 
38. Anna (mama), Mateusz (13), Jakub (9) Rymkiewiczowie - Częstochowa
 
39. Zofia Daszuk (12), Ewelina Daszuk (ciocia), Hania Kowalska (13) - Żółtańce Kolonia
 
40. Magdalena Śniegocka, Magdalena Rataj (9), Wiktoria Depiak (9), Laura Grzeszczyk (9), Wiktoria Głodek (9), Wiktoria Calik (9), Julianna Grzeszczyk (9) - Szkoła Podstawowa Nr 7 - Ostrów Wielkopolski
 
41. OLiwia Janas (10) - Książenice
 
42. Ewa Bartkowiak (babcia), Nadia Bartkowiak (11) i Oliwier Bartkowiak (7) - Bydgoszcz
 
43. Aleksandra Widajewicz (15) - Lubin
 
44. Bartłomiej Degórski (18) - Gniezno
 
45. Celina Winczowska (16) - Górki
 
46. Nina Malicka (12), Antoni Poliszczuk (12), Katarzyna Zamarlik (rodzic), Milena Zamarlik (11) - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Pro Futuro - Warszawa
 
47. Małgorzata Rist (13) - Wrocław
 
48. Halszka Mlosek (11) - Książenice
 

nowości

film
Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
Scooby-Doo: Wesołego Halloween!
Nadeszło ulubione święto Scooby-Doo i Kudłatego! Fałszywe potwory i mnóstwo słodycz...
Naprzód
Naprzód
W filmie „Naprzód” Disneya i Pixara dwaj nastoletni bracia elfy Janko i...
książka
Kosmiczne święta
Kosmiczne święta
Kosmiczna opowieść w 24 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Wigilii!Ru...
Do zobaczenia nigdy
Do zobaczenia nigdy
Zaskakujący debiut literacki o niewidomej nastolatce.Zasada numer 1: nie traktuj jej inacz...
muzyka
Future Nostalgia
Future Nostalgia
"Future Nostalgia" to drugi studyjny album angielskiej piosenkarki Duy Lipy. ...
Śpiewanki Piosenki Dla Dzieci
Śpiewanki Piosenki Dla Dzieci
Lista utworów 1. DZIK JEST DZIKI 2. ZUZIA, LALKA NIEDUŻA 3. stary niedźwiedź 4....
gry
Obecność
Obecność
Jest XXV wiek. Minęło wiele pokoleń od czasu, kiedy ludzkość zdecydowała się na ucieczkę w...
Bankrut
Bankrut
NEGOCJACJE, KRZYKI I GWAR JAK NA TARGU!W tej grze nie czekasz na swoją kolejkę, wszyscy gr...

Kanał YT